Aspect Nieruchomości jest dynamicznie działającą siecią biur nieruchomości na terenie całej Polski. Dbając o najwyższą jakość obsługi klienta, stale poszukuje nowatorskich rozwiązań.

Jednym z nich jest właśnie rozpoczęta współpraca z Grupą Tauron wyłącznym dystrybutorem energii elektrycznej na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego oraz największym sprzedawcą prądu na tym terenie. Dzięki rozpoczętej współpracy pomiędzy Aspect Nieruchomości a Grupą Tauron w Naszych oddziałach zlokalizowanych w tych województwach jesteśmy w stanie zaproponować wszystkim Klientom obsługę jeszcze bardziej kompleksową. Ponieważ każdy klient kupujący lub wynajmujący nieruchomość od teraz może w Naszych biurach załatwić wszelkie formalności związane z przepisaniem licznika na prąd - podpisaniem umowy na siebie. Nie będzie musiał kierować się do najbliższej placówki Tauron w tym celu. Dzięki temu oczywiście zaoszczędzi swój czas i pieniądze związane z dojazdem.

W oddziałach Aspect Nieruchomości, każdy klient otrzyma informację o pełnej aktualnej ofercie Tauron. Zapewniamy minimum formalności.

Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty na sprzedaż gazu, który dzięki uwolnieniu rynku może być oferowany na wolnym rynku przez innych sprzedawców niż PGNiG. Dla klientów, którzy zdecydują się skorzystanie z oferty zarówno na prąd i gaz z Grupy Tauron oferujemy dodatkowo bardzo atrakcyjne rabaty. Szczegóły dostępne są u naszych doradców w oddziałach.

Zapraszamy do skorzystania.

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy dla ciebie oddział Aspect Nieruchomości i skorzystaj z naszej oferty na prąd i gaz z gwarancją stałej ceny na okres 2 lub 3 lat.